Etkinliklerimiz

Kastamonulu Kadınlar Derneğinin Sosyal sorumluluk projesi kapsamındaki; genç kızların hayata hazırlanmalarına ve eğitimletine destek için düzenledikleri organisyonlarını beğenerek izledik.projelerini ve emeği geçenleri tebrik eder, derneğimizi verdikleri önem için teşekkür ederiz.

 

—————————-

Yeşilyurt Manzara restorantta 16 şubat 2017 perşembe günü gerçekleştirdiğimiz kahvaltımızdan görüntüler…

 

Eģitimlerine destek bulunduğumuz çocuklarımızdan baziları teşekkür, bazıları takdir, bazıları da gösterdikleri gayretle bizleri çok mutlu etti.Her zaman başarıların ödüllendirilmesi-başarısızlıklarda da eksikliğin giderilmesinden yanayız.Dernek olarak kızlarımızın sevinçlerine ortak olmak ve onları ödüllendirmek istedik….Mutlulukları mutluluğumuz oldu…

 —————————————————————

Yeni yıl hazırlığımızı hobi mutfağımızda hep birlikte yaptık…
Çok eğlenceli vakit geçirdik.

2017 tüm güzellik ve iyilikleriyle gelsin tüm kötülükleri de silsin yok etsin.Hiçbir çocuk üzülmesin incinmesin…

 

 

 

————————————————————————-

2016 yılının son kahvaltısını üyelerimiz ve gönüllülerimizle gerçekleştirdik…Destekleriniz için teşekkürler…

 

 

 

————————————————————————-

Türkiye Yardımseverler Derneği Kağıthane şubesinin düzenlediği kermese Kız Çocuklarını Koruma derneği olarak katıldık.Desteklemeye çalıştıķ…Emeklerine gönüllerine sağlık…

 

 


————————————————————————-

 

7 den 70’e kadın… Hayatın temeli…En kutsal annelik sıfatının sahibi ve halen adaletin tam olarak uğramadığı- haklarını alamamış dünya kadınları ve kadınlarımız…

Uluslararası konusunda birçok uzman kişi ve konuğun katıldığı kongreyi düzenleyen; KADEM – Kadın ve Demokrasi Derneğini – Kız Çocuklarını Koruma Derneği olarak başarılarını tebrik eder ayrıca küresel farkındalıklarından dolayı da derneğimiz adına teşekkür ederiz.
Kadının önemini ve küresel barıştaki en etkili unsurun yine kadın olacağının vurgusunu – kadın sorunlarında çözüm kaynağının yine kadın olacağının ve nice güzel bilinipte gözardı edilen olgunun ele alındığı özenle hazırlanmış bir kongre gerçekleştirdik…

————————————————————————-

 

Yüce kitabımız Kuran-ı Kerim de kıymet verilen mübarek aylardan biri de muharrem ayıdır.Aşure günü de bu ay içerisinde en kıymetli gündür.Bir çok duayı ve dileği Yüce Allah aşure günü kabul etmiştir.İşte bu aya hürmet ederek adını burdan alan geleneksel aşure tatlımız var.

Derneğimiz de bu güzel günü önemseyerek Sayın Kurum Müdüremiz Ayşe Çenet ile birlikte- kızlarımızın eşliğinde aşure tatlımızı da yaptık.Yaparken de çok keyif aldık.

Aşure Şenliğimiz bahçemizdedir.Yiyenlere afiyet olsun.

 

————————————————————————-

Mübarek Ramazan ayının getirdiği bereketin hep birlikte paylaşıldığı, birlikte iftar açıldığı- küçük kalplere güzel dokunuşların yaşandığı bir geceden görüntüler…

 

 

————————————————————————-

 

 

22 Mart 2013 tarihinde YGS sınavına girecek 12. sınıf kızlarımız ve grup öğretmenlerinden 2 öğretmenimiz ile moral ve motivasyon amaçlı kahvaltı organize ettik. Bu organizasyonumuzda bize ev sahipliği yapan maddi ve manevi olarak etkinliği destekleyen İmamoğlu Seracılık sahibi Zübeyde Şavur ve kızı Gamze Şavur’a teşekkür ederiz.

fotograf

***************************************************************

 

8 ŞUBAT 2013 tarihinde Çiğdem YILMAZ adlı kızımızın nişan töreni.

Yeni Resim

 

 

 

 

 

 

 

 

************************************************

31 Ekim 2012 tarihinde gönüllülerimizden Elif Kılınç, Zafer Yetişkin , Suat Yaprak, Mehmet Said Özoğul ve Süleyman Uğurlu’ya Sosyal Hizmetlerden sorumlu  Vali Yardımcımız İbrahim Hayrullah Sun ve  Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Önal İnaltekin tarafından teşekkür  plaketi verilmiştir.

Yeni Resim (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Gönüllülerimizden Suat Yaprak’a Vali Yardımcımız İbrahim Hayrullah Sun’un plaket takdimi.

 

Yeni Resim (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gönüllülerimizden Süleyman Uğurlu’ya Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Önal İnaltekin’in plaket takdimi.

 

Yeni Resim (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gönüllülerimizden Zafer Yetişkin’e Atatürk Kız Yetiştirme Yurdu Müdürümüz Ruhi Eriş’in plaket takdimi.

 

Yeni Resim (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mehmet Said ÖZOĞLUN pilaketini Ekibimizden Göksel KAYA almıştır.

********************************************************

Kına Gecesi Etkinliğimizden Görüntüler

9 Kasım 2012’de daha önce yurtta kalan kızlarımızdan evlenen Çiğdem Duman ‘a Kurumla ortak bir kına gecesi yapılmış maddi ve manevi destek sağlanmıştır.

Yeni Resim (5)

 

 

 

 

 

 

 

 

Soldan Sağa Nezire Karamustafaoğlu (Denetim Kurulu Üyesi), Dilek Cacekli (Yönetim Kurulu Saymanı), Hülya Temizkan ( Dernek Başkan Yardımcısı), Çiğdem Duman (Evlenen Kızımız), Nadire Erman Özcan (Dernek Başkanı), Sibel Doğan (Kurum Öğretmeni)

Yeni Resim (6)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

**************************************************

24 Kasım 2012 Öğretmenler Günü Etkinliğimiz

Yeni Resim (7)

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeni Resim (9)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Müdür Yardımcımız Emine Erkan ve Kurum Hemşiremiz Fikriye Candan’a kurum bünyesinde 10 yılı aşan başarılı çalışmalarından dolayı plaket takdim edilmiştir.

 

Yeni Resim (8)

 

 

 

 

 

 

 

 

Dernek Çalışanları ve Kurum Çalışanları Öğretmenler Günü Kutlamasından kısa bir kesit.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir